Moksleivio motyvacinis laiškas

  • Jums siūlomas užpildytas moksleivio motyvacinis laiškas. Šis laiško pavyzdys padės surasti idėjų kaip reikėtų tinkamai parašyti motyvacinį laišką moksleiviui  ieškant darbo. 
  • Motyvacinio laiško pavyzdys, jį galima atsisiųsti nemokamai ir naudoti ieškant darbo moksleiviui. 
  • Savo aprašyme nepamiršk paminėti moksleivio darbo paieškai reikalingos informacijos. rekomenduojame Jums paminėti kokias teigiamas savybes ir kokią patirtį turite, kuri galėtų praversti Jūsų naujame darbe. Moksleiviai turėtų paminėti gebėjimą dirbti su naujais žmonėmis, taip pat svarbu pabrėžti ar turite kokios nors panašios darbo patirties. Jei mokate dirbti kompiuteriu taip pat paminėkite tai. . 
  • Kiekvienas moksleivis ieškantis darbo tikriausiai susidurs su reikalavimu pateikti savo CV. Pasidaliname su Jumis ir CV pavyzdžiu, kurį galėsite naudoti nemokamai. 

Moksleivio motyvacinis laiškas

Nemokamas motyvacinio laiško pavyzdys moksleivio darbo paieškai.Pateikite savo kontaktus: kaip pvz:

  • Adresas: Panevėžio g. 23, Klaipėda. Pašto indeksas LT-555585
  • el.paštas: Viktorija@CVPAVYZDZIAI
  • telefonas: +370 154455551

Pateikite savo tekstą:

Gerb. direktoriau kreipiuosi į Jus dėl darbo kurį suradau darbo, kurį suradau darbo paieškos skelbime. Šiuo metu esu vienuoliktos klasės moksleivė, rudenį tęsiu mokslus dvyliktoje klasėje. Prieš metus dirbau kavinėje per vasaros atostogas.

Šiuo metu dar neturiu tinkamos darbo patirties, tačiau esu labai komunikabili ir darbšti. Mano energija ir kruopštumas puikiai tiks Jūsų vadovaujamoje komandoje. Esu dirbusi kavinėje, kavinės pagalbine darbuotoja ir kavinės barmene, dirbdama pastebėjau, kad man labai gerai sekasi bendrauti su klientais.

Moku kalbėti dejomis užsienio kalbomis: anglų kalba ir rusų. Taip pat galiu suprasti lenkų kalbos. Moku dirbti kompiuterius greitai rašau klaviatūra. Galėčiau kurti dizaino logotipus Jūsų įmonei. Taip pat galiu dirbti ir fizinį darbą.

Tikiuosi sudominau Jus savo prisistatymu ir netrukus galėsiu prisijungti prie Jūsų atkaklios komandos.

Viktorija Vaitkutė

Šiek tiek daugiau idėjų rašant motyvacinį laišką:

Motyvacija – šiuo metu vienuoliktos klasės moksleivė. Kol kas nesu baigusi mokyklos ir laukia dvylikta klasė. Tačiau esu dirbusi kavinėje pagalbine darbuotoja ir kavinės barmene. Mano patirtis ir mano energija leistų puikiai prisidėti prie Jūsų įmonės veiklos.