Buhalterės motyvacinis laiškas

  • Žemiau Jums yra siūlomas buhalterės motyvacinis laiškas ir jo forma, kurią galėsite atsisiųsti. 
  • Motyvacinio laiško pavyzdį, galima nemokamai atsisiųsti į savo išmaniuosius įrenginius. 
  • Pildant buhalterės motyvacinio laiško formą rekomenduojame Jums užpildyti ir paminėti buhalterės darbui aktualius įgūdžius ir kvalifikacijas tokias kaip: esate baigusi ar baigęs buhalterinės apskaitos mokymus, mokate skaičiuoti atlygius su specifinėmis buhalterinėmis programomis ir kita. 
  • Ieškodami buhalterės darbo turėsite užpildyti ir CV, kurį taip pat galite nemokamai atsisiųsti iš mūsų CV pavyzdžių portalo. 

Buhalterės motyvacinis laiškas

Nemokamas užpildyta forma buhalterės darbui. Motyvacinis laiškas.Pateikite savo kontaktus: kaip pvz:

  • Adresas: Ignalinos g. 88, Klaipėda. Pašto indeksas LT-554777
  • el.paštas: Jenina@CVPAVYZDZIAI
  • telefonas: +370 222225551

Pateikite savo tekstą:

Gerb. direktoriau,

Gerb. direktoriau kreipiuosi į Jus dėl darbo į buhalterės poziciją. Esu įgijusi buhalterės kvalifikaciją esu baigusi buhalterinės apskaitos mokslus todėl manau, kad puikiai tikčiau užimti pareigas siūlomas Jūsų įmonėje.

Mano didesnė nei 20 metų darbo patirtis leistų puikiai ir greitai įsilieti į Jūsų įmonės veiklą ir netrukus pradėčiau vykdyti buhalterinę apskaitą. Mano patirtis leidžia nuolatos surasti racionalius sprendimus ir greitai išspręsti sudėtingus finansinius klausimus.

Moku skaičiuoti darbo užmokestį, esu dirbusi su populiariomis buhalterinėmis apskaitos programomis tokiomis kaip „Alga“ ir kitomis.

Manau puikia prisidėčiau prie Jūsų įmonės veiklos ir kartu kurtume didelę pridėtinę grąžą. Turiu automobilį ir galiu vairuoti, taip pat galiu dirbti iš namų. Nuotolinis darbas buhalterijos srityje yra įmanomas ir jis mane tenkintų.

Janina Jonutienė

Šiek tiek daugiau idėjų rašant buhalterės motyvacinį laišką:

Motyvacija – su tikra šios srities specialistė. Apskaitos srityje dirbu 20 metų mano patirtis tvarkant buhalterinę apskaitą yra didelė ir ją galėčiau puikiai pritaikyti tvarkant Jūsų įmonės dokumentus. Esu baigusi ne vienus kursus susijusius su buhalterine apskaita. .