Trumpas motyvacinis laiškas

 • Pateiktas trumpas  motyvacinis laiškas, trumpai aprašytas ką reikia pildyti teikiant tokį laišką darbdaviui.
 • Motyvacinio laiško pavyzdį, siūlome parsisiųsti ir naudoti pagal savo poreikius nemokamai. 
 • Pildant motyvacinį laišką yra keletas esminių ir auksinių taisyklių. Jums reikia paminėti svarbias detales apie save, kurios Jums gali atrodyti nereikšmingos bet darbdaviui jos gali atrodyti dominančios ir jis norės iškviesti Jus pokalbiui. Tokios motyvacinio laiško detalės yra:
 •  1. Paminėk savo patirtį, jei ji susijusi su ieškomu darbu būtina atkreipti į tai dėmesį. 
 • 2. Paminėk savo gebėjimus ir kompetencijas. Būtinai užsimink apie savo išsilavinimą ir mokslus bei kvalifikacinius kursus kuriuose esate baigę. 
 • 3. Neišsiplėsk ir dėstyk mintis glaustai ir aiškiai. Darbdaviui gali pabosti skaityti ilgus motyvacinius laiškus, todėl trumpas savęs apibubinimas yra labai svarbus.
 • 4. Prieš siunčiant duok paskaityti savo trumpą motyvacinį laišką kitam žmogui. Įdomi nuomonė kaip atrodo laiškas iš šalies. Jums jis gali atrodyti tobulai bet darbdaviui ne viskas patikti. 
 • Ieškodami darbo pildysite ir savo CV, todėl CV, galite atsisiųsti ir naudoti pagal savo poreikius.  

Trumpas motyvacinis laiškas

Motyvacinio laiško pavyzdys, kuris yra trumpas ir nuoseklus. Pateikite savo kontaktus: kaip pvz:

 • Adresas: Vilniaus g. 1, Šiauliai. Pašto indeksas LT-5544444
 • el.paštas: Petras@CVPAVYZDZIAI
 • telefonas: +370 4444441

Pateikite savo tekstą:

Gerb. Direktoriau,

Gerb. direktoriau, kreipiuosi į Jus dėl darbo į Jūsų siūlomą darbo vietą. Tikiuosi savo patirtimi ir žiniomis marketingo ir pardavimų srityje sudominti Jus ir būti pakviestas į gyvą pokalbį.

15 metų dirbu marketingo ir pardavimų srityje. Mano turima patirtis ir mokėjimas bendrauti su žmonėmis padeda man įveikti visus mano kelyje pasitaikančius iššūkius. Iki šiol 7 metus dirbau darbovietėje „įmonės pavadinimas“, mano pridėtinė veikla buvo ženkli ir savo gebėjimu plėtoti projektus pritraukiau nemažai klientų į įmonės klientų ratą.

Esu baigęs vadybos studijas, turiu vadybos srities bakalauro laipsnį. 2023 metais baigiau magistro studijas ir įgijau skaitmeninės rinkodaros magistro laipsnį. Esu pasirengęs darbui su naujais klientais ir naujais iššūkiais. Turiu puikias anglų ir rusų kalbos žinias. Galiu keliauti po Lietuvą ir po Europą.

Manęs negąsdina nuotolinis darbas, jei reikia galiu dirbti iš namų. Moku dirbti kompiuteriu ir pagrindinėmis kompiuterinėmis programomis. Studijų metų mano pomėgis buvo programuoti kompiuteriu todėl turiu pradines programavimo žinias.

Esu baigęs ir įgijęs daug kvalifikacijos kėlimo sertifikatų, užsienyje baigiau nuotolinius vadybos „Mokymo įstaigos pavadinimas“ mokymus.

Labai tikiuosi sudominau Jus ir laukiu pokalbio gyvai. Susitikus pristatyčiau savo ketinimus ir kaip įsivaizduoju efektyvų savo darbą Jūsų įmonėje.

Petras Petraitis

Daugiau idėjų pildant trumpą motyvacinį laišką:

Motyvacija – šiuo metu esu bedarbis, tačiau visą savo gyvenimą dirbau pardavimų srityje. Mano darbo patirtis marketinge, pardavimų vadybininko pozicijos yra 15 metų. Esu labai komunikabilus, man patinka bendrauti su klientais lengvai randu sprendimus įvairiose sudėtingose situacijose.