Motyvacinis laiškas vadovo pareigoms – sritis IT projektų vadovas

  • Pateikiamas užpildytas motyvacinis laiškas vadovo pareigoms užimti. Darbo sritis – IT projektų vadovas.
  • Motyvacinio laiško pavyzdį ir jo šabloną galima atsisiųsti į savo įrenginius nemokamai.
  • Patarimai, kokių savybių ir kokios patirties reikia ieškant darbo programuotojo vadovo pareigoms užimti. Formas galima keisti pagal savo kompetencijas ir įgūdžius.
  • Pildant motyvacinį laišką Jums gali praversti ir CV pavyzdys panašiam darbo pobūdžiui.

Motyvacinis laiškas vadovo pareigoms užimti – IT sritis

Motyvacinis laiškas vadovo pareigoms užimtiPateikite savo kontaktus: kaip pvz:

  • Adresas: Vilniaus g. 1, Vilnius. Pašto indeksas LT-00001111
  • el.paštas: Tadas.Vaitiekaitis@CVPAVYZDZIAI
  • telefonas: +370 000010001

Pateikite savo tekstą:

Gerb. Direktoriau:

Radau Jūsų skelbimą internete ir pamaniau, kad mano kandidatūra galėtų Jus sudominti. Esu jaunas energingas ir jau nemažai patirties IT sektoriuje turintis žmogus. Mano prisegtame CV rasite darbo patirtį.

Dirbau kavinės barmenu kavinėje „Picerija“ Palangoje. Tai buvo puiki galimybė išmokti tiesiogiai bendrauti su klientais ir iš arti sužinoti kokie gali būti tavo klientai. Kaip svarbu yra teisingai patenkinti klientų poreikius, gerai aptarnauti. Pagrindinės darbo atsakomybės patiekti maisto užsakymus.

Studijų laikotarpiu papildomai dirbau IT darbuotoju įmonėje „Įmonės pavadinimas“. Tai leido man įgyti daug patirties dirbant su tokiomis IT programomis kaip „Java“, „PHP“, „HTML“. Pagrindinės veiklos ir atsakomybės sritys dirbant įmonėje: aplikacijų ir konfigūracijų diegimas, saugumo politikos užtikrinimas, gedimų šalinimas.

Iki dabar dirbu nuotoliniu būdu. Priimu užsakymus programavimui IT programa „PHYTHON“. Turiu gerus programavimo įgūdžius minėta programa. Esu ekspertas PHYTON programos, gerai išmanau WEB struktūrą. Mano gebėjimai: duomenų analizė, turiu analitinį mastymą.

Tikiuosi mano kandidatūra Jus sudomins ir labai lauksiu Jūsų skambučio arba elektroninio laiško.

Pagarbiai,

Tadas Vaitiekaitis