Vadybininko motyvacinis laiškas

Pateikiame Jums vadybininko motyvacinis laiškas. Motyvacinio laiško pavyzdys, kuris tikiuosi pravers Jums ieškant vadybininko darbo. Motyvaciniame laiške svarbu paminėti šias vadybininkui aktualias žinias ir gebėjimus: Gebėjimas bendrauti su žmonėmis, tinkamas išsilavinimas, geriausia vadybos bakalauro ar aukštesnis laipsnis. Labai svarbu prašyti kiek patirties turite šioje darbo srityje.

Vardas Pavardė

Kauno G. 111, Vilnius. tel. 3700000011000, el paštas: CVpavyzdziai.lt@gmail.com

Pone (Įmonės vadovo vardas ir pavardė)

UAB Įmonė

Dėl vadybininko darbo Jūsų įmonėje

Gerb. Įmonės direktoriau,

Kreipiuosi į Jus dėl Jūsų siūlomo vadybininko darbo. Norėčiau trumpai prisistatyti ir pabandyti įtikinti Jus, kad esu tinkamas šiam darbui. 

Iki šiol 5 metus esu dirbęs vadybos srityje, todėl minima darbo vieta nebus nežinoma sritis. Prisijungus prie Jūsų komandos galėčiau nedelsiant imtis darbo ir prisidėti prie įmonės bendro kuriamo produkto didinimo. Moku dirbti visomis populiariomis teksto redagavimo programomis. Moku dirbti specialiomis kaštu ir sąnaudų paskaičiavimo programomis. Esu labai komunikabilus ir lanksčiai sprendžiu iškilusias problemas. Iki šiol dirbau UAB “Buvusi įmonė”, kurioje mano darbo dėka buvo nuolatos didinami produkto pardavimai, palaikiau glaudžius ryšius su esamais užsakovais. Ieškojau ir sėkmingai užmezgiau naujus ryšius su naujais klientais. Puikiai kalbu ir rašau anglų, rusų kalbomis. Esu puikus derybininkas, šią savo savybę įvardinčiau kaip pagrindinį savo privalumą. 

Mano patirtis leistų ne tik sklandžiai spręsti iškilusias problemas, bet ir kurti gerą aplinką siekiant stiprinti kolektyvo motyvaciją, skatinti produkto pardavimus. 

Tikiuosi susidomėsite mano kandidatūra ir tinkamai įvertinsite mano potencialą dirbti Jūsų komandoje.

Pagarbiai,

Vardas Pavardė

Paprastas vadybininko motyvacinis laiškas

Vadybininko motyvacinis laiškas rašomas kartu su CV. Rašant CV Jums gali prireikti CV pavyzdžio. CV formą galite atsisiųsti čia: nemokamas CV pavyzdys parsisiusti.