Šeimos gydytojo motyvacinis laiškas

  • Toliau pateikiamas šeimos gydytojo motyvacinis laiškas ir jo forma, kurią galima atsisiųsti. 
  • Motyvacinio laiško pavyzdys, jį rekomenduojame atsisiųsti nemokamai iš mūsų svetainės. 
  • Jums rekomenduojame paminėti svarbias šeimos gydytojo darbui reikalingas savybes. Labai svarbu akcentuoti kokią patirtį turite šeimos gydytojo srityje. Jūsų įgyta kvalifikacija, galbūt mokėtės užsienyje, mokate kalbas, taip pat kiek esate prisitaikęs prie nuolat kintančių pažangių technologijų medicinos srityje. Galbūt Jūs jau turite savo šeimos centrą ar dirbate panašiame darbe, tai taip pat rekomenduojame paminėti savo šeimos gydytojo motyvaciniame laiške.
  • Ieškodami šeimos gydytojo darbu greičiausiai ieškosite ir nemokamo CV. Pasidaliname su Jumis ir CV pavyzdžiu, pakoreguokite jį pagal savo patirtį ir savo kompetencijas. 

Šeimos gydytojo motyvacinis laiškas

Nemokamas šeimos gydytojo motyvacinio laiško pavyzdysPateikite savo kontaktus: kaip pvz:

  • Adresas: Raseinių g. 5, Raseiniai. Pašto indeksas LT-554555
  • el.paštas: Toma@CVPAVYZDZIAI
  • telefonas: +370 222225551

Pateikite savo tekstą:

Gerb. direktoriau kreipiuosi į Jus dėl darbo į šeimos gydytojo poziciją. Esu įgijusi šeimos gydytojo profesinę kvalifikaciją ir turiu galiojančią medicinos praktikos licenciją šeimos gydytojo darbui.

Manau puikia prisidėčiau prie Jūsų šeimos centre dirbančio kolektyvo ir sustiprinčiau Jūsų teikiamų paslaugų kokybę. Mano patirtis šioje srityje yra 15 metų. Iki šiol  dirbau asmens sveikatos priežiūros įstaigoje Kaune, taip pat šeimos gydytojo kabinete, esu dirbusi slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninėje.

Kaip ir minėjau turiu šeimos gydytojo kompetenciją kurią įgijau ne tik studijų  metu bet nuolat tobulindama savo profesinę kvalifikaciją atsižvelgiant į nuolat kintančią medicinos mokslo pažangą.

Savo veikloje nuolat vadovaujuosi Lietuvos Respublikos įstatymais, man privalomais gydytojo nuostatais, medicinos norma, šeimos centro, kuriame dirbdavau įstatais, vidaus tvarkos taisyklėmis todėl manau, kad Jūsų siūloma darbo aplinka ir reikalavimai šeimos gydytojo pozicijai man yra žinomi ir puikiai pradėčiau savo naują darbą.

Tikiuosi sudominau Jus savo prisistatymu ir netrukus galėsiu prisijungti prie Jūsų šeimos centro komandos.

Toma Tomutienė 

Šiek tiek daugiau idėjų rašant motyvacinį laišką:

Motyvacija – šiuo metu esu šeimos gydytojas dirbantis Kauno apskrityje, gyvenu Raseiniuose. Esu įgijusi šeimos gydytojo profesinę kvalifikaciją ir sėkmingai dirbu jau 15 metų. Esu baigusi universitetines medicinos studijas ir šeimos medicinos rezidentūrą. Mano patirtis ir mano išsilavinimas puikiai prisidėtų prie Jūsų šeimos klinikos paslaugų.