Inžinieriaus motyvacinis laiškas

  • Pateiktas inžinieriaus motyvacinis laiškas, pilnai užpildytas jį galima atsisiųsti nemokamai.
  • Motyvacinio laiško pavyzdį, galima įsikelti ir naudoti nemokamai. 
  • Rašant savo motyvacinį laišką būtina paminėti svarbias žinias kurias turite, taip pat inžinieriaus darbui aktualią patirtį. Inžinierius turėtų paminėti kokiomis programomis moka dirbti. Statybos sektoriaus inžinieriui svarbu pabrėžti turimą išsilavinimą, patirtį statybų srityje, galima paminėti stambias kompanijas ir įgyvendintus projektus. Jei kreipiatės dėl projektuotojo darbo, paminėkite programas su kuriomis kuriate projektus. IT inžinieriui svarbu paminėti programavimo programas, kuriomis dirba.
  • Ieškodami inžinieriaus darbo turėsite pateikti savo CV, kurį galite surasti taip pat mūsų CV portale. 

Inžinieriaus motyvacinis laiškas

Inžinieriaus motyvacinio laiško forma, galima atsisiųsti nemokamai. Pateikite savo kontaktus: kaip pvz:

  • Adresas: Kaišiadorių g. 1, Šiauliai. Pašto indeksas LT-554333
  • el.paštas: JONAS@CVPAVYZDZIAI
  • telefonas: +370 22222221

Pateikite savo tekstą:

Gerb. Direktoriau,

Gerb. direktoriau kreipiuosi į Jus dėl darbo į statybų inžinieriaus vietą. Esu įgijęs statybų inžinieriaus bakalauro laipsnį Vilniaus universitete. Daugelį metų dirbau statybų sektoriuje, mano pareigos buvo statybų darbų vadovas, vyresnysis inžinierius, projektų vadovas ir kitos sritys.  

Esu dirbęs su pagrindinėmis inžinieriaus programomis tokiomis kaip „Programos pavadinimas“, AutoCAD ir kitomis. Mano statybos inžinieriaus profesinė kvalifikacija yra pripažinta Lietuvos Respublikos įstatymais, mano žinios ir nuolat tobulinama kompetencija leistų svariai prisidėti prie Jūsų įmonės veiklos. 

Savo veikloje esu susidūręs su ir puikiai susipažinęs su pagrindiniais statybų, statybos, įrengimų ir eksploatavimo procesais ir veiklomis. Savo veikloje buvau dažnai susikoncentravęs į konstrukcijų, technologijų ir pastatų inžinerinių sistemų aspektus.

Man patinka darbas komandoje, mano puikūs komunikacijos gebėjimai padeda mano veikloje. Esu išlaikęs anglų kalbos testus ir turiu C2 nustatytą anglų kalbos mokėjimo lygį. Galiu dirbti su partneriais iš užsienio, vykdyti projektus užsienio kalba.

Tikiuosi sudominau Jus sudomins mano patirtis ir mano turimos žinios. Manau, kad puikai prisidėčiau prie Jūsų statybos įmonės veiklos, galėčiau iš karto pradėti ir greitai įsiliečiau į Jūsų komandą

Tomas Jonuitis

Šiek tiek daugiau idėjų pildant inžinieriaus motyvacinį laišką:

Motyvacija – šiuo metu esu laisvai samdomas darbuotojas, dirbu pagal patentą statybų sektoriuje. Mano aukštasis išsilavinimas inžinerijos srityje suteikė man daug žinių, kurias galiu panaudoti dirbdamas statybų sektoriuje. Esu inžinierius, mano patirtis 12 metų. Dirbau didelėse kompanijose todėl turiu didelę patirtį inžinerijos srityje.