Dokumentai yra atnaujinti ir pateikiami svetainėje tik kaip rekomenduojamos formos. Jums reikia pritaikyti informaciją apie save apie savo darbo patirtį ir atsisiuntus CV pateikti jį potencialiam darbdaviui. Tai yra standartinis CV pavyzdys, kurį galima atsisiųsti nemokami. Užpildyta CV forma pagal Europass rekomendacijas. Jums reikia parsisiųsti šį CV pavyzdį ir užpildyti jį pagal savo poreikius. Palikome raudonai pažymėtas vietas, kurias yra būtina koreguoti. Kad būtų lengviau siūlome ir CV išdėstymą. Šis šablonas puikiai tinka ieškantiems darbo Lietuvoje.

CV pavyzdys atsisiųsti WORD formaPDF forma

CV pavyzdys – patarimai

Nedaryk gramatinių klaidų – tai viena svarbiausių klaidų, kurias darome ieškodami darbo. Potencialus darbdavys tikrai atkreips dėmesį į gramatines klaidas ir tai gali įtakoti jo apsisprendimą Jūsų atžvilgiu.Nemokamas CV pavyzdys lietuvių kalba

  1. Perpildytas CV – tai dar viena klaida, kurią darome norėdami pateikti informaciją apie save. Dažnai galvojame, kad jei prirašysime daug informacijos apie save tai padidins susidomėjimą Jumis. Šios klaidos nedarysime jei paminėsime daug Jūsų patirties, tačiau įvardindami tik pagrindinę mintį apie tai ką norite pasakyti. Tarkime “Įgijau Teisės Magistro diplomą” tai jau daug pasako. Nebereikėtų smulkintis ir dėstyti smulkesnes detales, nes ir taip aišku, kad teisės magistro laipsnis nėra lengvai gaunamas.
  2. Nesikuklink save girdamas – štai Jums tinkamas metas save šiek tiek pagirti. Jei įprastai gyvenime esate kuklus, tai šioje vietoje Jums leidžiama pasigirti ir pristatyti savo pasiekimus. Priešingu atveju kaip darbdavys sužinos koks reikalingas darbuotojas jam esate.
  3. Duokite paskaityti CV draugui – tiek daug darbo įdėjus rašant CV dažnai nekyla ranka paimti ir kažką išbraukti. Tai yra dar viena klaida rašant CV. Pasidalinkite savo kūriniu su draugu, duokite draugui paskaityti kaip jam atrodo Jūsų gyvenimo aprašymas iš šalies. Tik po to siųskite dokumentą darbdaviui.
  4. Įvertinkite savo savybes – atkreipkite dėmesį savo asmenines savybes, kurios labai tiktų norimam darbui. Darbdaviui gali būti įdomu sužinoti ar tarkime esate labai komunikabilus jei dirbsite būtent klientų aptarnavimo srityje. Gal esate labai reiklus, o tai puiki savybė ieškant vadovo darbo. Programuotojams svarbu paminėti, kad domitės IT sprendimais, programavimu ir kita.

Motyvacinis laiškas

Rašant CV Jums gali prireikti ir motyvacinio laiško, kurį rasite čia: Motyvacinis laiškas – pavyzdys atsisiųsti nemokamai.

Programuotojo darbui tinkamas motyvacinis laiškas

Rašant motyvacinį laišką svarbu:

  • Paminėti kaip sužinojote apie siūlomą darbą, galbūt pamatėte skelbimą internete, gal kažkas Jums rekomendavo.
  • Trumpai prisistatykite ir papasakokite kuo esate ypatingas, kokia Jūsų patirtis ir kokias kompetencijas turite.
  • Paminėkite kaip galėtumėte naudingai prisidėti prie siūlančios darbą įmonės veiklos. Galbūt gebate kažką kas įmonei būtų naudinga pasiekti.
  • Būtinai užbaikite motyvacinį laišką pabrėždami, kad savo laišku tikitės sudominti potencialų darbdavį ir labai lauksite jo skambučio ar laiško.

Tai yra Mūsų rekomendacijos Jums, tikimės šios užuominos padės lengviau parašyti savo gyvenimo aprašymą ir taip nesunkiai surasite trokštamą darbą. 🙂