2024 metų motyvacinių laiškų pavyzdžiai. Jums reikia pasirinkti tinkamą formą iš siūlomų laiškų, pasinaudoti dokumente esančia informacija adaptuoti laišką pagal savo asmeninius gebėjimus ir patirtį. Svetainėje rasite informacijos ir gausybę patarimų kaip tinkamai užpildyti savo gyvenimo aprašymą. Tai yra darbo paieškai reikalinga dokumento forma, kurį galite atsisiųsti nemokamai. Pateiktas darbo paieškai reikalingas dokumentas yra užpildytas remiantis Europass rekomendacijomis. Jums reikia atsisiųsti laiško formą ir užpildyti laišką pagal savo gyvenimo patirtį. Kad būtų lengviau pažymėjome kita spalva tekstą, kurį privalu pakeisti. Rekomenduojama naudoti savo tekstą, taip Jūsų patirties aprašymas taps autentiškas ir daug įdomesnis būsimam darbdaviui. Čia galima Motyvacinio laiško pavyzdį atsisiųsti nemokamai.

Motyvacinio laiško pavyzdys

Gerb. Direktoriau,

Matau, kad šiuo metu Jūsų įmonė ieško naujo darbuotojo vadybininko pareigoms užimti.. Perskaitęs Jūsų siūlomo darbo aprašymą, nusprendžiau, kad mano žinios patirtis ir įgūdžiai puikiai tiktų minimos pareigoms užimti.

Nenorėdamas užimti daug Jūsų laiko norėčiau trumpai pristatyti savo kandidatūrą. Mano privalumai padėsiantis kurti Jūsų įmonės Paprastas vadybininko motyvacinis laiškasproduktą:

  • Didelė darbo patirtis leistų tinkai reprezentuoti Jūsų įmonę.
  • Esu be galo komunikabilus, tai leidžia man lengvai derėtis su užsakovais, lengvai sprendžiu iškilusias problemas.
  • Laikausi darbo grafiko, bet koks vadovo nurodymas man yra tarsi įsakymas, kurio nevalia nevykdyti.
  • papildyti daugiau informacijos..

Detalesnę informaciją apie save pateikiu savo gyvenimo aprašyme.

Esu įsitikinęs, kad puikiai tikčiau minimoms pareigoms, mano patirtis ir turimos žinios leistų nedelsiant imtis darbo Jūsų įmonėje.

Labai Jums ačiū už sugaištą laiką, nekantriai lauksiu kvietimo galimam pokalbiui.

Pagarbiai,

Vardenis Pavardenis

Rekomendacijos rašant motyvacinį laišką

  1. Nedaryk gramatikos klaidų – tai labai svarbi detalė, kuri gali sugriauti visą Jūsų darbą ir pastangas susirasti trokštamą darbą. Labai svarbu nepalikti paprastų gramatinių klaidų, nes tai darbdaviui gali pasirodyti Jūsų kruopštumo, atsakingumo stoka.
  2. Motyvacinio laiško pavyzdys atsisiųsti.Per daug teksto – tai nėra lengvai įgyvendinama užduotis. Tačiau reikia nepamiršti, kad potencialus darbdavys, direktorius yra užimtas žmogus ir jis nori sužinoti tik esminę informaciją apie Jus. Tikslas yra sulaukti darbdavio skambučio pokalbiui. Dėliokite tik tinkamiausią patirtį ir išsilavinimą trokštamam darbui, Jums reikia patraukti darbdavio dėmesį, kad jam kiltų noras Jus paklausinėti plačiau. Norėdami pabrėžti kiek daug patirties turite neturėtumėte stengtis tai įrodyti vardindami išvien visą savo kursų įgijimo istoriją. Visą tai turite paminėti savo CV.
  3. Įtikink savo gebėjimais – štai Jums vieta, kurioje galite drąsiai pasigirti savo gebėjimais. Kaip kitaip darbdavys sužinos, kad tarkime esate geras programuotojas, jei užsiminsite kad prisidėjote prie tarkime gerai visiems žinomo projekto kūrimo ar veikimo, tai jau daug ką pasakys. Galbūt Jūsų dėka įmonėje kurioje dirbote pardavimai išaugo keliasdešimt procentų. Tokios užuominos darbdaviui yra labai svarbios.
  4. Paskatink veikti – jei tik pavyktų surasti būsimos darbo vietos nepilnai įgyvendintą sritį, o Jūs galite ją išpildyti tai darbdaviui tikrai nepraslys pro akis. Tarkime gerai suprantate skaitmeninį marketingą, o būsimoje darbo vietoje tuo klausimu dirbama nepakankamai, čia bus puiki vieta akcentuoti savo gebėjimus ir privalumus. Turite nebijote šiek tiek pažadėti būsimam darbdaviui apie savo regimus ir norimus įgyvendinti darbus. Tai ir yra motyvacinio laiško tikslas, sužinoti kiek ir kuo galite būti naudingas naujai kompanijai.

Daugiau motyvacinio laiško pavyzdžių:

Motyvacinis laiškas pedagogui

Pedagogo motyvacinis laiškas

Jums siūlomas užpildytas motyvacinis laiškas pedagogo pareigoms užimti ...
Motyvacinis laiškas vadovo pareigoms užimti

Motyvacinis laiškas vadovo pareigoms – sritis IT projektų vadovas

Pateikiamas užpildytas motyvacinis laiškas vadovo pareigoms užimti. Darbo ...
Programuotojo darbui tinkamas motyvacinis laiškas

Programuotojo motyvacinis laiškas

Žemiau Jums pateikiame programuotojo motyvacinio laiško pavyzdį. Šis ...
Paprastas vadybininko motyvacinis laiškas

Vadybininko motyvacinis laiškas

Pateikiame Jums vadybininko motyvacinis laiškas. Motyvacinio laiško pavyzdys, ...
Vairuotojo motyvacinis laiškas

Vairuotojo motyvacinis laiškas

Pateikiamas vairuotojo motyvacinis laiškas ir jo pavyzdys lietuvių ...
Administratorės motyvacinis laiškas

Administratorės motyvacinis laiškas

Jums pateikiamas administratorės motyvacinio laiško pavyzdys. Jį galima ...