Studento motyvacinis laiškas

  • Jums siūlomas užpildytas studento motyvacinis laiškas. Nemokamas pavyzdys padės susikurti idėjų kaip tinkamai parašyti motyvacinį laišką studentui. 
  • Motyvacinio laiško pavyzdys, kurio Jums gali prireikti, parsisiųskite formą į savo įrenginį. 
  • Žemiau aprašyme rasite visą reikiamą informaciją , kurią rekomenduojame pateikti ieškant darbo studentui. Studentams labai svarbu paminėti savo gerąsias asmenines savybes ir žinoma savo geriausius įgūdžius ir kompetencijas, kurias studentas turi. Jei studentas jau yra atlikęs praktiką rekomenduojame paminėti kaip jam sekėsi praktika ir jei turi reikia pasidalinti praktikos vadovo atsiliepimu. Nepamiršk paminėti ir savo mokslo pasiekimų. 
  • Kiekvienam studentui ieškančiam darbo gali prireikti ir CV pavyzdžio, kurį galimą parsisiųsti nemokamai. Studento gyvenimo aprašymas ir CV formos yra rekomenduojamo pobūdžio. 

Studento motyvacinis laiškas

Nemokamas studento motyvacinis laiškas pateikiamas kaip pavyzdys, kurį galima nemokamai parsisiųsti.Pateikite savo kontaktus: kaip pvz:

  • Adresas: Šiaulių g. 2, Klaipėda. Pašto indeksas LT-454585
  • el.paštas: Donatas@CVPAVYZDZIAI
  • telefonas: +370 1115854455551

Pateikite savo tekstą:

Gerb. direktoriau:

Gerb. direktoriau kreipiuosi į Jus dėl Jūsų siūlomo darbo. Šiuo metu esu ketvirto kurso studentas, studijuoju Vilniaus universitete. Studijų pakraipa Elektronikos ir telekomunikacijų technologijų studijų programa. Noriu trumpai pristatyti save, nes esu įsitikinęs, kad esu tinkamas kandidatas Jūsų siūlomoms pareigoms užimti.

Kadangi mokinuosi ketvirtame kurse ir ketinu ateityje dirbti telekomunikacijų srityje mana Jūsų siūloma darbo vieta puikiai atitiktų mano norus ir svajones įsidarbinti ir dirbti panašaus pobūdžio darbą ne tik studijų metų bet ir po jų baigimo.

Studijų metu esu atlikęs praktiką panašaus pobūdžio įmonėje. Per mano praktikos laikotarpį mano pasiekimai įmonėje buvo labai aukšti, todėl savo laiške papildomai pasidalinu įmonės direktoriaus kurioje atlikau praktiką atsiliepimu (pridedama).

Telekomunikacijų inžinieriaus pareigos reikalauja daug žinių ir atsakomybės, todėl manau, kad mano kandidatūra puikiai atitinka Jūsų poreikius. Esu atsakingas, kruopštus turiu geras analitinio mąstymo savybes. Manau, kad man pavyktų suderinti savo studijų laiką su darbo valandomis Jūsų įmonėje ir galėčiau puikiai įsilieti į Jūsų kolektyvą.

Tikiuosi susidomėsite mano kandidatūra ir galėsiu netrukus prisijungti prie Jūsų darnaus ir išmanaus kolektyvo.

Tomas Tomošiūnas

Šiek tiek daugiau idėjų rašant motyvacinį laišką:

Motyvacija – šiuo metu esu studentas, studijuoju Vilniaus universitete ketvirtame kurse. Jūsų siūlomas darbas man pasirodė labai įdomus todėl manau, kad galėčiau suderinti studijas su Jūsų siūlomu darbu. Mano gebėjimas lengvai ir laisvai bendrauti su žmonėmis leis man puikiai prisidėti prie Jūsų veiklos ir verslo.