Programuotojo motyvacinis laiškas

Žemiau Jums pateikiame programuotojo motyvacinio laiško pavyzdį. Šis programuotojo motyvacinis laiškas ir jo forma yra visiškai nemokama, ją galite parsisiųsti ir naudoti savo reikmėms. Pagrindiniai patarimai rašant programuotojo darbui tinkantį motyvacinį laišką yra: pasakykite kaip sužinojote apie siūlomą darbą, atskleiskite savo esmines kompetencijas programavimo srityje, pasakykite kaip galėtumėte prisidėti savo programavimo žiniomis.

Motyvacinio laiško pavyzdys

Linas Linaitis

Kontaktai

Šilo g. 7, Vilnius, tel +370 60000022200

Facebook.com/ Linas Linaitis;  Linkedin.com/ Linas Linaitis

Toliau tekstas direktoriui

Gerb. Direktoriau,

Radau Jūsų įmonės skelbimą internete. Perskaičius Jūsų skelbimą pamaniau, kad mano žinios ir įgūdžiai puikiai tiktų išpildant Jūsų įmonės tikslus.

Nenoriu pasirodyti per daug pasitikintis savo jėgomis, tačiau manau, kad puikiai tikčiau Jūsų vadovaujamai kompanijai. Esu patyręs programuotojas turiu didelę programavimo patirtį. Gebu programuoti keliomis programų kalbomis. Dirbu tiek „Front end“ tiek „Back end“. Turiu daugiametę patirtį kuriant elektronines parduotuves, jas prižiūrint ir vystant. Dirbu su „Symfony“.

Aš turiu geras žinias ir esu kompetentingas dirbant su:

  • PHP8, MYSQL, JAVAScript, Node.js technologijomis.
  • Be minėtų technologijų gebu dirbti ir su Symfony, CI/CD procesams naudojamu GitLab.
  • Gebu versijuoti GIT.
  • Turiu patirtį dirbant su Unit testais, PHP karkasais, React.js, Angular.

Nuodugniau apie mano patirtį ir gebėjimus rasite prisegtame CV.

Šiuo metu trokštu dirbti tokioje kaip Jūsų didelę ir puikią reputaciją turinčioje įmonėje. Jūsų pakvietimas pokalbiui būtų, kaip didžiausias įvertinimas man. Aš turėčiau galimybę nuosekliau atsakyti įJums rūpimus klausimus. Daugiau papasakočiau apie save ir kaip galėčiau naudingai prisidėti prie Jūsų įmonės bendro produkto kūrimo.

Ačiū už Jūsų sugaištą laiką ir nekantriai lauksiu bet menkiausios žinutės iš Jūsų.

Pagarbiai,

Linas Linaitis

Programuotojo darbui tinkamas motyvacinis laiškas

Motyvacinis laiškas – pavyzdys atsisiųsti nemokamai.