Pedagogo motyvacinis laiškas

  • Jums siūlomas užpildytas motyvacinis laiškas pedagogo pareigoms užimti. Darbo pobūdis – anglų kalbos mokytojos pareigos.
  • Motyvacinio laiško pavyzdį Jūs galite parsisiųsti tiesiog į savo kompiuterius. 
  • Toliau Jums pateikiami patarimai ir rekomendacijos kaip reikėtų rašyti motyvacinį laišką pedagogo pareigoms užimti. Jums rekomenduojame atkreipti dėmesį į toliau pateikiamas pedagogui aktualias rekomendacijas. Svarbu paminėti koks Jūsų išsilavinimas ir Jūsų savybės svarbios būsimam mokytojos darbui. Paminėkite kokios Jūsų išskirtinės savybės, kas aktualu mokant vaikus mokykloje. 
  • Jei ieškote pedagogo darbo Jums tikriausiai reikės ir CV pavyzdžio, kurį galėsite parsisiųsti nemokamai.  Tiek CV pavyzdys tiek gyvenimo aprašymas yra rekomendacinio pobūdžio, pildykite savo asmenines savybes.

Motyvacinis laiškas pedagogo pareigoms užimti

Motyvacinis laiškas pedagoguiPateikite savo kontaktus: kaip pvz:

  • Adresas: Kauno g. 2, Klaipėda. Pašto indeksas LT-0055222411
  • el.paštas: Jurate.j@CVPAVYZDZIAI
  • telefonas: +370 005545401

Pateikite savo tekstą:

Gerb. mokyklos direktoriau:

Gerb. mokyklos direktoriau, kreipiuosi į Jus dėl darbo Jūsų  mokymo įstaigoje. Noriu trumpai pristatyti savo kandidatūrą ir pabandyti įtikinti Jus, kad esu tinkama kandidatė į Jūsų siūlomas pedagogo pareigas.

Kadangi neseniai baigiau pedagogikos bakalauro studijas esu įsitikinusi, kad puikiai prisidėčiau prie Jūsų kolektyvo. Mano patirtis nėra didelė, tačiau mano motyvacija ir užsidegimas dirbti naujoje mokymo įstaigoje baigus studijas kompensuotų viską. Man  patinka dirbti su žmonėmis ir juo labiau dirbti su vaikais ir paaugliais.

Mano studijų rezultatai manau leistų ne sunkiai Jus įtikinti, kad esu kruopšti ir atsakinga. Aš atsakingai žiūriu į naujas man pavestas užduotis. Pagrindinė mano profesinė kryptis yra užsienio kalbų mokytoja. Galiu mokyti mokyklos vaikus anglų kalbos. Savo atkaklumu ir iniciatyva galėčiau atlikinėti ir kitas užduotis, kurios leistų Jums pakelti mokymo įstaigos profesionalumo lygį.

Esu energinga, domiuosi sportu ir aktyviu laisvalaikiu. Savo kaip pedagogės profesijoje matau save kaip aktyvią mokytoją su mokiniai užsiimančia papildoma veikla, po mokymosi valandų. Galėčiau ugdyti mokinius dorinio ugdymo taip pat domiuosi religijomis bei kitomis kalbomis.

Tikiuosi susidomėsite mano kandidatūra ir galėsiu netrukus prisijungti prie Jūsų darnaus ir išmanaus kolektyvo.

Juratė Jonaitienė