Administratorės motyvacinis laiškas

Jums pateikiamas administratorės motyvacinio laiško pavyzdys. Jį galima redaguoti ir pateikti taip kaip Jums atrodo geriau. Pateikiama administratorės patirtis ir pagrindinė mintis dėl ko manote, kad esate tinkamas ar tinkama šioms pareigoms užimti. 

Edita Editaitė

Kėdainių g. 1 Vilnius tel. 370000000010, el paštas: CVpavyzdziai.lt@gmail.com

Pone (Įmonės vadovo vardas ir pavardė)

UAB (Įmonės pavadinimas)

Dėl darbo Jūsų įmonėje

Gerb. Įmonės direktoriau, kreipiuosi į Jus dėl darbo Jūsų įmonėje. Noriu trumpai pristatyti savo kandidatūrą ir pabandyti įtikinti Jus, kad esu tinkama Jūsų siūlomoms administratorės pareigoms užimti.

Iki šiol esu dirbusi panašų darbą ir turiu daugiau kaip penkis metus panašaus darbo patirties. Esu įsitikinusi, kad mano įgyta patirtis leistų svariai prisidėti kuriant Jūsų įmonės produktus ir puoselėjant tolimesnį darbą. 

Mano kompiuterinio raštingumo žinios leistų nuosekliai ir greitai paruošti reikiamą dokumentaciją, pasiruošti pristatymams ar žmonių priėmimui. Esu patyrusi administravimo srityje, išmanau darbo specifiką, žinau kaip elgtis su klientais. Savo patirtimi galėčiau svariai prisidėti bendraujant su užsakovais, tarpininkaujant sprendžiant įvairias iškilusias problemas. 

Tikiuosi susidomėsite mano kandidatūra ir galėsiu netrukus prisijungti prie Jūsų darnaus ir išmanaus kolektyvo. 

Pagarbiai,

Edita Editaitė

Administratorės motyvacinis laiškas