Pardavimų specialisto CV pavyzdys

Tai yra paprastas, tačiau išsamus pardavimų specialisto CV pavyzdys. Jūs galite atsisiųsti CV formą ir pildyti savo CV pagal šį pavyzdį. Paimkite formą iš skyrelio “Atsisiųsti CV pavyzdį” ir pradėkite pildyti savo savybes ir patirtį  tinkamą pardavimų srityje. Jūs galite nemokamai atsisiųsti CV forma.

Gyvenimo Aprašymas

Vardas ir pavardė – Giedrius Giedraitis

Gimimo data – 1989-02-14

Adresas – I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda

Telefonas – Mobilusis +37000444444444

El. paštas Cvpavyzdziai.lt@gmail.com 

DARBAS DĖL KURIO KREIPIATĖS – Pardavimo specialistas

Išsilavinimas – Marketingo specialistas,  Aukštasis neuniversitetinis išsilavinimas. Vilniaus kolegija. 2008-2013 m.

Lankyti kursai, įgyti sertifikatai – Anglų kalbos mokymai. 2010 m. Įgytas A1 anglų kalbos mokėjimo sertifikatas. Mokykla – Vilniaus profesinio rengimo centras.

Darbo patirtis:

  1. nuo 2017 iki dabar – Pardavėjas/konsultantas. UAB “Mano parduotuvė” dirbau konsultantu pardavėju. Pagrindinės atsakomybės klientų konsultavimas, pardavimų vadyba.
  2. 2013 – 2017 m. Vairuotojas/ekspeditorius. Pagrindinės atsakomybės dirbant įmonėje UAB “Mano vairavimas” buvo prekių pristatymas, prekių apskaitą, krovinių gabenimas Lietuvoje.

Kalbos:

  1. Lietuvių kalba – gimtoji kalba
  2. Anglų kalba – – Kalbėjimas B1, Skaitymas A1, Rašymas A1, Klausymas A1.
  3. Prancūzų kalba – Kalbėjimas B1, Skaitymas B1, Rašymas B2, Klausymas A1

Darbas kompiuteriu

Turiu geru įgūdžius dirbant su kompiuteriu. Pagrindinėmis ekspeditoriaus programomis dirbau kelerius metus. Taip pat gebu dirbti su kasos aparatu, moku vykdyti prekių apskaitą.

Asmeninės savybės

Esu motyvuotas ir atsakingas darbuotojas. Man labiausiai patinka dirbti pardavimų srityje. Tai darbas kuris man patinka ir darbas kuris man geriausiai sekasi.

Pomėgiai

Patinka keliauti ir domiuosi istorija. Taip pat patinka skaitmeninė rinkodara. Esu baigęs keletą kursų skaitmeninės rinkodaros tema.

Motyvacija

Dirbdamas Jūsų darbovietėje stipriai prisidėčiau prie pardavimų skatinimo, nes mano darbo patirtis man labai pravers Jūsų įmonėje. Man patinka į darbą žiūrėti kaip į pomėgį, todėl čia galėčiau puikiai save realizuoti.

Pardavimų specialisto CV pavyzdys lietuviškai.